Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace

Příspěvky

Nominace Bohemians a Háje

9. 10. 2020

Bohemians:

Nominace: Vítek,Šimon - Kašpi,Sebík,Adam,Tomáš,Jonáš,Filip Ke.,Pepa,Nikolas,Karel,Gába,

sraz: 9:30 Hrdlořezy, Před Mosty 1, Praha 9, v modrém dresu, roušku

 

FC Háje:

Nominace: Vítek,Matyáš - Filip K.,Patrik,Kuba,Ivan,Jonáš,Honza,Matyáš T.,Siky,Vojta,Ondra,Filip Z.,

sraz: 14:15 Nad Přehradou/Milánská 471, Praha 15 - Horní Měcholupy, v modrém dresu, druhý v tašce, roušku

 

Nominace Braník a Vršovice

2. 10. 2020

Braník:

Nominace: Vítek - Filip K.,Patrik,Kuba,Ivan,Jonáš,Honza,Štěpán,Matyáš T.,Siky,Vojta,Karel,Šimon

sraz: 9:15 Slivenec, v modrém dresu, druhý v tašce, roušku

 

Vršovice:

Nominace: Matyáš/Vítek ??? - Kuba,Kašpi,Siky,Sebík,Adam,Tomáš,Jonáš,Filip Z.,Ondra,Filip Ke.,Pepa,

sraz: 13:15 UMT Motorlet, v modrém dresu, roušku

 

Nominace Ondrášovka 1.10.

28. 9. 2020

Nominace: Šimon,Matyáš - Filip K.,Patrik,Kuba,Sebík,Štěpán,Honza,Filip Z.,Siky,Maty T.,Karel,Filip Ke.,Jonáš

sraz: 12:00 Motorlet

 

Nominace Xaverov a Střešovice.

24. 9. 2020

Xaverov:

Nominace: Matyáš F. - Adam,Pepa,Sebík,Kašpi,Siky,Filip Ke.,Karel,Tomáš,Vojta,Vítek

sraz: 7:45 Xaverov, Božanovská 2098, modrý dres, týmové oblečení

 

Střešovice:

Nominace: Vítek - Patrik, Matyáš F.,Kuba,Ivan,Jonáš,Gába,Honza,Štěpán,Filip Z.,Ondra,Matyáš T.

sraz: 12:45  Střešovice, Cukrovarnická 1071/62, Praha 6, oba dresy, týmové oblečení

 

Nominace Liberec.

19. 9. 2020

Nominace: Šimon - Filip K,Patrik,Kuba,Honza,Štěpán,Nikolas,Siky,Maty T.,Karel,Jonáš,Gába,Ondra,Filip Z.

sraz: 9:15 na Slivenci, hráči přijedou již převlečeni v modrém dresu, kopačky v tašce, druhý dres v tašce.

Po zápase odjezd rovnou domů, roušku.

 

Nominace přebor Dukla JM

17. 9. 2020

Nominace: Vítek - Kašpi, Ivan, Pepa, Ondra, Jonáš, Karel, Filip Ke.,Sebík, + 3 hráči 09

sraz: 16:15 Řeporyje, oblečeni již na zápas

ostatní trénink UMT Motorlet 15:30 - 17:00

 

Nominace Viktorka + Admira

11. 9. 2020

Nominace Žižkov: Šimon,Mates - Filip K,Patrik,Kuba,Honza,Štěpán,Nikolas,Siky,Maty T.,Filip Ke.,Karel,Jonáš,Filip Z.

sraz: 9:00 Koloděje, Bohdašínská 398/3

vybavení: modrý dres, mikina na rozcvičení tmavě modrá, věci do sprchy - sprcháč, ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, černé kraťasy (tepláky)

 

Nominace Admira: Vítek - Kašpi,Sebík,Ondra,Gába,Ivan,Pepa,Matyáš F.,+3 hráči 09

sraz: 16:00 Na Pecích, Praha 8, Kobylisy

vybavení: oba dresy, mikina na rozcvičení tmavě modrá, věci do sprchy - sprcháč, ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, černé kraťasy - tepláky, modrá mikina

 

 

Nominace MU přebor - Braník.

3. 9. 2020

Nominace: Vítek,Mates - Pepa,Ivan,Kašpi,Karel,Filip Ke.,Ondra,Sebík,Jonáš + 3 hráči 09

sraz: 16:00 Tělovýchovná 642, Řeporyje, modrý dres, věci do sprchy, týmové oblečení

ostatní trénink UMT Motorlet 15:00 - 16:30

 

Nominace Povltavská FA.

28. 8. 2020

Nominace: Šimon,Mates - Filip K,Patrik,Adam,Kuba,Honza,Štěpán,Nikolas,Gába,Siky,Maty T.Filip Z.Jonáš,Karel

sraz: 14:00 Vltavská 388, Štěchovice

vybavení: oba dresy, mikina na rozcvičení tmavě modrá, věci do sprchy - sprcháč, ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, černé kraťasy - tepláky, modrá mikina

 

Nominace Jablonec čtvrtek 27.8.

25. 8. 2020

Nominace: Šimon,Mates - Filip K,Patrik,Adam,Kuba,Sebík,Honza,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Gába,Siky,Maty T.Filip Z.

sraz: 14:00 Slivenec

vybavení: oba dresy, mikina na rozcvičení tmavě modrá, věci do sprchy - sprcháč, ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, černé kraťasy

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »