Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace

Příspěvky

Nominace MU Braník a Řepy

20. 9. 2019

Braník

Nominace: Šimon - Filip K.,Patrik,Matyáš F.,Adam,Kuba,Pepa,Ivan,Sebík,Honza,Štěpán,Nikolas,Siki,Matyáš T.,Ondra

sraz: 9:00!! hřiště Slivenec, U sportoviště 54/5, Praha 5 - Slivenec

vybavení: oba dresy, štulpny jen Macron, mikina na rozcvičení tmavě modrá, šustka,

věci do sprchy - sprcháč,ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, mikina s kapucou, tepláky nebo černé kraťasy

Cca 20 min po skončení zápasu budou kluci připraveni k odchodu domů.

 

Řepy 

Nomionace: Vítek - Matyáš F.,Adam,Ivan,Sebík,Gába,Filip Z.,Béďa,Ondra,Kašpi,Vojta

sraz: 15:45, Engelmüllerova 625/4, Praha 6 - Řepy

vybavení: oba dresy, štulpny jen Macron, mikina na rozcvičení tmavě modrá, šustka,

věci do sprchy - sprcháč,ručník, pantofle!!!

 

 

 

Nominace Polsko

18. 9. 2019

Nominace: Šimon - Filip K.,Patrik,Matyáš F.,Kuba,Pepa,Sebík,Honza,Siki,Matyáš T.,

omluvenka rozklikni

Prosím poslat přes whatsapp číslo dokladu (pas,občanka).

 

MU Střešovice + MU Admira

13. 9. 2019

Střešovice

Nominace: Vítek - Patrik,Matyáš F.,Adam,Kuba,Pepa,Ivan,Sebík,Honza,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Siki,Matyáš T.,Ondra

sraz: 11:45!! hřiště Střešovice, Cukrovarnická 62,Praha 6

vybavení: oba dresy, štulpny jen Macron, mikina na rozcvičení tmavě modrá, šustka,

věci do sprchy - sprcháč,ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, mikina s kapucou, tepláky nebo černé kraťasy

Cca 20 min po skončení zápasu budou kluci připraveni k odchodu domů.

 

 

 

MU Suchdol 12.9.

10. 9. 2019

Nominace: Vítek - Matyáš F.,Adam,Pepa,Ivan,Sebík,Gába,Ondra,Béďa,Matyáš T.,Siki,Filip Z.

sraz: 16:15 UMT Motorlet, oba dresy, věci do sprchy

 

Nominace MU Liberec

6. 9. 2019

Nominace: Šimon - Filip K.,Patrik,Matyáš F.,Adam,Kuba,Pepa,Honza,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Siki,Matyáš T.,Ondra,Gába

sraz: 9:00!!! hřiště Slivenec, U sportoviště 54/5, Praha 5 - Slivenec,

vybavení: oba dresy, štulpny jen Macron, kdo nemá přivezeme nové, mikina na rozcvičení tmavě modrá, šustka,

věci do sprchy - sprcháč,ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, mikina s kapucou, tepláky nebo černé kraťasy

Cca 20 min po skončení zápasu budou kluci připraveni k odchodu domů.

 

Středa MU Dukla dívky

3. 9. 2019

Vítek - Matyáš F.,Adam,Pepa,Ivan,Sebík,Gába,Filip Z.,Béďa,Ondra, Filip K,Patrik

sraz: 17:45 Juliska UMT Dukla

oba dresy, věci do sprchy, zelené triko, černé kraťasy

 

MU Admira

30. 8. 2019

Nominace: Šimon - Filip K.,Patrik,Matyáš F.,Adam,Kuba,Pepa,Ivan,Sebík,Honza,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Siki,Matáš T.

sraz: 13:00!!! hřiště Na pecích 1044/46, Praha 8, Kobylisy

vybavení: oba dresy, štulpny jen Macron, kdo nemá přivezeme nové, mikina na rozcvičení tmavě modrá, 

věci do sprchy - sprcháč,ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, černé kraťasy

Cca 20 min po skončení zápasu budou kluci připraveni k odchodu domů.

 

Nominace sobota + středa

28. 8. 2019

Sobota 31.8.: Šimon - Filip K.,Patrik,Matyáš F.,Adam,Kuba,Pepa,Ivan,Sebík,Honza,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Siki,Matáš T.

Středa 4.9.: Vítek - Matyáš F.,Adam,Pepa,Ivan,Sebík,Gába,Filip Z.,Béďa,Ondra?? + 2 ze soboty

 

Nominace neděle Dukla

23. 8. 2019

Nominace: Šimon, Vítek - Filip K.,Patrik,Matyáš F.,Adam,Kuba,Pepa,Sebík,Honza,Štěpán,Nikolas,Kašpi,Siki,Matyáš T.,Vojta

sraz: 9:00!!! hřiště Slivenec, U sportoviště 54/5, Praha 5 - Slivenec,

vybavení: oba dresy, štulpny jen Macron, kdo nemá přivezeme nové, mikina na rozcvičení tmavě modrá, šustka,

věci do sprchy - sprcháč,ručník, pantofle!!!

vycházkové oblečení: zelené triko, mikina s kapucou, tepláky nebo černé kraťasy

Cca 20 min po skončení zápasu budou kluci připraveni k odchodu domů.

 

Nominace sobota Meteor

11. 4. 2019

nominace: Šimon, Filip K., Patrik, Matyáš F., Adam, Kuba, Ivan, Honza, Štěpán, Nikolas, Kašpi, Niklík, Vojta, Mateo

sraz: 13:15, Bedřichovská 151/14, Praha 8

týmové oblečení, oba dresy, věci do sprchy - nezapomínat na pantofle!!!

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

následující »