Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důležité informace

27. 8. 2015

Pro nadcházející podzimní část sezóny budou platit některá pravidla, která bude nutné dodržovat, tak abychom byli kompaktní tým, který má chuť hrát fotbal, bavit se jím a samozřejmě se něco nového naučit. Výsledek asi bude zajímat také každého, ale není to to nejdůležitější. Jsou sice prázdniny, ale pokud budeme chtít konkurovat ostatním týmům v soutěži, budeme muset také tomu něco obětovat. Ti, co chtějí něčeho dosáhnout tak dělají.

Soustředění bylo za nás trenéry na velmi dobré úrovni, což bylo vidět na utkání s Plzní. Jen jedno k zamyšlení, na zápas nás bylo 15, což není málo, ale při rozcvičování všichni kluci koukali na plzeňáky, protože těch bylo na tento zápas okolo 25. A najednou všichni vtipálci stáli a koukali do země a nedokázali se soustředit na samotný zápas (jistě to bylo na klucích vidět). Při samotném zápase se oklepali, protože zjistili, že stejně hrají 4 na 4 a ostatní jsou mimo hřiště.

Po návratu ze soustředění jsme pokračovali v přípravě na Motorletu, a to již docházka byla horší, čehož je důkazem zápas se Spartou, kde nás bylo opět méně než soupeře a na výsledku to také bylo hodně znát. Proto byl i pátek zrušen.

Tento týden opět trénink v malém počtu, výsledkem to, že včera jsme hráli s Duklou pouze jen na jednom hřišti. Oni připravených asi 25 hráčů, my 11.

Vím, že někteří mají naplánované dovolené dlouho dopředu, do budoucna, pokud budete chtít, aby váš syn hrál fotbal v kategoriích mládeže na nejvyšší možné úrovni, budete muset upravit prázdniny podle toho. Motorlet chce hrát fotbal proti silným týmům a s těmi se rovnat, konfrontace s jinými (nechci je jmenovat, abych neurazil, věnují se dětem také, ale ne v takové míře) asi není to pravé měřítko. Na závěr z Motorletu je přeci jen lepší cesta do "ligových týmů", než z okolních.

Myslím si, že my trenéři věnujeme klukům dostatečnou péči, práci a čas na hřišti, mimo něj i doma.

Od jara sháním oranžový dres č.7, psal jsem to na jaře 2x, teď opět 2x a ejhle, dnes jeden z hráčů v něm přijde na trénink. On si to na stránkách nepřečte, ale stránky děláme pro kluky i pro rodiče, tak to prosím čtěte. 

Pravidla dodáme později, teď bych asi psal hodně tvrdá, až budou kluci starší a samostatnější, tak si za to budou zodpovídat sami, teď je to však na vás rodičích. NIKOHO Z VÁS RODIČŮ NECHCI NAŠTVAT, ROZZUŘIT ALE K ZAMYŠLENÍ TO JE.