Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové zápasy a turnaje 2017

22. 2. 2017

Vážení rodiče,

v sekci Zápasy a turnaje 2017 byly dopsány MU, PU a turnaje pro nadcházející část sezóny. Vzhledem ke kolizi některých MU a již přihlášených turnajů budou ještě doplněny náhradní termíny MU, PU a turnajů.

Pokud již víte nebo se dozvíte, že některé termíny nebude moci hráč nastoupit, dejte to prosím co nejdříve vědět mailem nebo smskou trenérovi.

Pokud se rozhodujete o datumu nějaké nepřítomnosti (volno, dovolená apod.) v době MU, PU nebo turnaje, prosím proberte datum s trenéry, kteří Vám rádi doporučí vhodný termín Vaší nepřítomnosti.

Snažíme se pro kluky sehnat krom MU (která jsou daná Pražským fotbalovým svazem) ještě kvalitní PU a turnaje. Bohužel někdy se sejdou termíny turnajů blízko po sobě a není moc prostoru pro Vaše rodinné volno a aktivity. Neděláme tuto skutečnost naschvál, nechceme kluky přetěžovat a brát jim mimo fotbalové aktivity, je to v zájmu zkvalitnění hry našeho týmu.

Doufáme, že do budoucna budeme od pořadatelů kvalitních turnajů automaticky zváni a budeme si moci vybírat jak po stránce kvality, tak po stránce termínů. To docílíme návštěvou různých turnajů a hlavně kvalitní předvedenou hrou.

Prozatím musíme turnaje shánět, oslovovat pořadatele, kluby a ne vždy to je jednoduché. 

Děkujeme za pochopení.

Za realizační tým 

Honza Křeček